banner-1
banner-2
banner-3
banner-4
banner-5

Aktualności

Zamówienia na sadzonki truskawek
05.11.2012
sadzonki truskawek

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień na sadzonki truskawek - sezon "Wiosna 2013". Przyjmujemy zamówienia na zakup sadzonek odmian: San Andreas, Monterrey, Albion, Honeoye, Polka. Minimalna ilość zamówionych sadzonek to 10 tys. sztuk. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego, "Formularz zamówienia" także przesyłamy na maila.

Owoce w październiku
05.10.2012
krzaki truskawek

Nasze odmiany truskawek owocują do pierwszych przymrozków. Na dowód tego przedstawiamy fotografie owocujących krzaków truskawek zrobione 5 października. Owoce są duże, bardzo czerwone i słodkie.

Zbliżają się wykopki sadzonek truskawek
10.09.2012
sadzonki truskawek, flance truskawek

Przygotowujemy się do sezonu wykopek sadzonek truskawek. Będzie on trwał od 25 września do 15 listopada. Szacujemy, że produkcja wyniesie 13 milionów sztuk. Cieszymy się bardzo z wysokiej zdrowotności roślin.

Nowy obiekt chłodniczo - mroźniczy oddany do użytkowania
21.08.2012
obiekt chłodniczo - mroźniczy

Został oddany do użytkowania nowoczesny obiekt chłodniczo-mroźniczy z halą konfekcji oraz magazynami wysokiego składowania, w którym możliwe jest świadczenie usług pakowania oraz wysokiego magazynowania chłodniczego lub mroźniczego.

Wizytacja upraw doświadczalnych prowadzonych na potrzeby Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
25.05.2012
doświadczalna szkółka truskawek

Przedsiębiorstwo „Terra-Plant” na podstawie porozumienia z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu dotyczącym udostępnienia powierzchni doświadczalnych, prowadzi testowe uprawy truskawek oraz malin z wykorzystaniem innowacyjnych technologii geokompozytów sorbujących wodę, wspomagających wegetację roślin. 10 maja 2012 roku gościliśmy na wizycie kontrolnej pracowników naukowych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Miała ona na celu wykonanie pomiarów i badań cyklicznych tej innowacyjnej technologii uprawy roślin.